Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Zde můžete všeobecně debatovat

o výkladech z  karet,

o vašich zkušenostech s výklady kartářek,

nebo výkladech

z věštírny JaninaReiki...

 

 

 

 Pozor! 

Tato rubrika není věštírna!

 

Příspěvky nevztahující se k tématu rubriky budou smazány,

podobně jako prosby o výklad z karet. Na ty máme rubriku  Věštírna. :-)

 

Pokud chcete výklad z karet,

pište do Věštírny JaninaReiki

 

«Klikni pro vstup do věštírny»

 

Obrazek

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Vztah

(Natalia, 4. 12. 2009 19:07)

Pani Janina, chcela by som Vam podakovat, ze ste si nasli cas a odpovedali mi na moju otazku. Presne tak to aj ja citim. Urcite sa Vam ozvem ked budem vediet vysledok. Dakujem.

Moji milí návštěvníci

(Janina, 26. 10. 2009 15:16)

Děkuji všem, co jste mi napsali reakce na moje výklady! Pokud vám alespoň trošku pomůžou, jsem za to ráda! Mějte se krásně a všem vám držím palečky!
I Vám Jani!

Mockrát děkuji

(Jana, 26. 10. 2009 14:56)

Dobré odpoledne p. Janinko.Když jsem četla Vaši odpověď /22.10./ na onoho muže,tak jsem měla pocit,že nás dva nějak znáte.Určitě to on tak cítí,jak jste napsala.Vím to,myslím si,že jsem mu trochu ublížila,je zmatený,mám z něho trému a myslím,že i on ze mě.Také vím,že ten 1.krok mám já udělat,snad to dokážu.Moc Vám děkuji,vaše odpověď mi dává naději,že cestu k němu mám.

svatba

(jana, 22. 10. 2009 10:38)

Dobrý den,opravdu jste nás vystihla v tom, jací jsme.Je škoda, že náš vztah nevyjde.Už kvůli naší malé :-((

vztah

(Hanka, 5. 10. 2009 21:53)

Dobrý den,
opravdu jste odhadla přesným výkladem co se teď odehrálo. Bohužel díky nekomunikaci, vytížení, lží atd. jsem to psychicky nevydržela a vztah pro nějaký čas ukončila, manžel odešel. Jde o dlohodobé problémy. Na jedné straně ho miluju on může milovat mě, ale řekl, že to k fungujícímu vztahu nestačí. Naše cesta a pohled na budoucí cestu ve vtztahu se velmi liší. No nevím. Jinak moc děkuji za výklad.

Mnohokrát děkuji

(Eva, 3. 10. 2009 23:12)

děkuji za Váš výklad, opravdu je dost výstižný. Jen se domnívám že další zatěžkávací zkoušku již psychycky nezvládnu. Pokud by bylo možno výklad upřesnit, ráda vám zašlu více informací.( vím že se jedná o služby za protihodnotu ) Děkuji narubi1@seznam.cz

Poděkování

(Katka, 1. 10. 2009 8:00)

Dobrý den, děkuji za Vaši včerejší odpověď na věštírně. Určitě Vám dám vědět, jak se to bude časem vyvíjet. Krásný podzim a ještě jednou děkuji za Váš čas.

Prosím o kontakt

(Simona, 29. 9. 2009 10:54)

Moc děkuji za Vaši odpoveď na můj dotaz, ráda bych poprosila o nějaký kontakt na Vás, (telefon, adresu ). Chtěla bych si domluvit schůzku, pokud to bude možné. Měla bych zájem o podrobnější náhled do mé budoucnosti. Doufám, že tyto služby také poskytujete. Můj email atol.m@seznam.cz. Děkuji předem.Simca

Odpověď pro Petru

(Janina, 21. 9. 2009 16:09)

Zde je prostor pro Vaše vyjádření k výkladům z karet, Váš dotaz jsem odklonila do věštírny.
Vstup z rubriky Věštírna on-line:

www.janinareiki.estranky.cz/stranka/tarorova-vestirna-on-line

Dotaz

(Petra, 21. 9. 2009 14:57)

Dobrý den, chtela bych se zeptat, jestli se neco zmeni na me situaci -1.12.1980, v soucasne dobe svobodna, stale mi dozivota promlouva jedna osoba, chtela bych vedet, jak dalece me do budoucnsti ovlivni. Dekuji za odpoved a preji hodne uspechu